KAMPANIA „MOVE YOUR SENSES” ORGANIZOWANA PRZEZ Carrier Transicold

Jak rozpoznać, czy towar zachowuje najwyższą świeżość i jakość? Wszystkimi zmysłami.

Carrier Transicold rozbudza wszystkie zmysły: smak, węch, słuch i wzrok, a także stymuluje umysł swoimi przełomowymi rozwiązaniami, dzięki którym towar nietrwały zachowuje świeżość i jest bezpieczny bez względu na miejsce dostawy.

SŁUCH
SMAK
WZROK
WĘCH
DOTYK
UMYSŁ

SŁUCH

W obecnych czasach hałas może utrudniać rozkoszowanie się śpiewem ptaków, śmiechem czy piękną muzyką. Właśnie dlatego Carrier Transicold stara się ograniczać emisję hałasu ze swoich produktów dzięki skrojonym na miarę, zrównoważonym rozwiązaniom transportowym, które zaspokajają potrzeby indywidualnych klientów bez emitowania zbędnego hałasu, a jednocześnie spełniają wymogi coraz surowszych rozporządzeń obowiązujących na terenie wielu europejskich miast. Nocne dostawy miejskie z wykorzystaniem agregatów chłodniczych Carrier Transicold opatrzonych certyfikatem Piek są komfortowe dla kierowców, a przy tym nie zakłócają snu mieszkańców.

WIĘCEJ INFORMACJI

SMAK

Wyborne posiłki spożywane w gronie przyjaciół i rodziny to jedne z najwspanialszych chwil w naszym życiu, a wysoka jakość użytych produktów jest niezbędna do przyrządzenia niezapomnianych potraw. Carrier Transicold oferuje rozwiązania dla łańcucha chłodniczego, które pomagają w dostarczaniu świeżych i mrożonych produktów w optymalnych warunkach.

WIĘCEJ…

WZROK

Dzięki odpowiednio dostosowanemu i zrównoważonemu projektowaniu produktów inteligentny system telematyczny „eSolutions” firmy Carrier Transicold zapewnia wydajne rozwiązania transportowe oraz widoczność w czasie rzeczywistym umożliwiającą śledzenie floty na każdym etapie łańcucha chłodniczego.

WIĘCEJ INFORMACJI

WĘCH

Rześkie i czyste powietrze, zapach świeżo skoszonej trawy czy pięknie pachnące kwiaty to tylko niektóre z tych przyjemności życia, które firma Carrier Transicold stara się zachować poprzez opracowywanie produktów i rozwiązań ograniczających emisję szkodliwych substancji. Poprzez kompletny asortyment wysokowydajnych agregatów chłodniczych gwarantujących optymalną kontrolę temperatury podczas transportu firma Carrier Transicold zachowuje świeżość i jakość nawet tak delikatnych produktów, jakimi są kwiaty, a jednocześnie przyczynia się do polepszania powietrza, którym oddychamy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOTYK

Niewiele rzeczy na świecie może podtrzymać nas na duchu tak dobrze, jak świadomość, że jesteśmy w dobrych rękach. Carrier Transicold dokłada wszelkich starań, by maksymalizować wydajność i jakość swoich produktów oraz rozwiązań poprzez zapewnianie najlepszych w swojej klasie usług konserwacji i naprawy za pośrednictwem sieci centrów serwisowych oraz wykwalifikowanych mechaników w celu zapewnienia pomyślnych dostaw nawet najdelikatniejszych towarów takich jak wyroby farmaceutyczne. Nieważne, gdzie jesteś — jesteśmy zawsze na wyciągnięcie ręki.

WIĘCEJ INFORMACJI

UMYSŁ

Firma Carrier Transicold dąży do podnoszenia jakości życia na naszej planecie. Poprzez swoje innowacje i dopasowane do wypełnianej misji rozwiązania firma Carrier Transicold zapewnia klientom optymalne produkty oraz usługi, jednocześnie ograniczając wszystkie rodzaje emisji. Carrier Transicold chce budować zdrowszy świat i zapewniać ludziom większy spokój ducha.

WIĘCEJ INFORMACJI

KAMPANIA „MOVE YOUR SENSES”

Carrier Transicold opracowuje wszystkie swoje rozwiązania z myślą o Twoich zmysłach.

ODKRYJ

Sprawdź swoje umiejętności i wygrywaj nagrody w quizie „Move Your Senses”.

ROZWIĄŻ QUIZ

Odkryj Carrier Transicold – najnowsze innowacje prezentowane na targach

ODKRYJ